To nie żarty!

 

 

To nowoczesne 

usługi rachunkowe!

 

Specjalistyczna wiedza poparta ponad 20-letnim doświadczeniem pozwala prowadzić nam obsługę finansowo-księgową, kadrowo-płacową, doradztwo gospodarcze i podatkowe na najwyższym poziomie, dbając o to aby nasi klienci mieli swoje finanse zawsze pod kontrolą.  

Doradzamy w realizowanych przedsięwzięciach gospodarczych zmniejszając koszty i ryzyko niepowodzenia.

 

 

Kontakt:

 

Adres:

All Profit Business & Co
45-065 Opole
ul. Reymonta 19/7

 

 

Anna Leszewicz anna.leszewicz@allprofit.com.pl  Tel: 077-453-84-07 w.24 
Andrzej Leszewicz andrzej.leszewicz@allprofit.com.pl  Tel: 077-453-84-07 w.23 
Aleksanda Johann  aleksandra.kuczynska@allprofit.com.pl Tel: 077-453-84-07 w.16 
Katarzyna Pyczak  katarzyna.pyczak@allprofit.com.pl  Tel: 077-453-84-07 w.26  
Aneta Wilk  aneta.wilk@allprofit.com.pl  Tel: 077-453-84-07 w.13  
Alicja Kowalczyk  alicja.kowalczyk@allprofit.com.pl  Tel: 077-453-84-07 w.17  
Katarzyna Wajda  katarzyna.wajda@allprofit.com.pl   Tel: 077-453-84-07 w.14  
Marta Małecka-Ilczuk  marta.malecka-ilczuk@allprofit.com.pl  Tel: 077-453-84-07 w.12  

 

 

 

Sekretariat:

 

tel./fax.:             

+ 48 77 453 84 07;            
+ 48 77 456 48 31
;           
+ 48 77 442 66 54   

   

 

 

 

Adres e-mail:   biuro@allprofit.com.pl

 

 

NASZE ATUTY:

Działamy rzetelnie i dokładnie – świadczone przez nas usługi wykonujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem; poważnie podchodzimy do każdego problemu.

 

Zapewniamy najwyższy poziom usług osiągany dzięki doświadczeniu i wysokiej specjalizacji w poszczególnych dziedzinach: rachunkowości, prawie podatkowym, prawie pracy.

 

Poufność i rzetelność – ściśle przestrzegamy zasad etyki zawodowej, dlatego też wszelkie informacje uzyskane od Państwa traktujemy poufnie.

Jesteśmy ubezpieczeni – posiadamy polisę OC, która jest zabezpieczeniem dla naszych klientów; posiadamy również świadectwo kwalifikacji Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.